Młodzieńczy kryzys seksualności

Przedmałżeński seks był najbardziej przerażającym doświadczeniem mojego żyda. Nie było to wcale emocjonalnie satysfakcjonujące przeżycie — taką opinią zwodził mnie świat. Czułam się tak, jakby ktoś wydobył na wierzch moje wnętrzności i pozostawił moje serce bez opieki (…). Wiem, że Bóg przebaczył mi ten grzech, ale wiem także, że nigdy nie będę mogła odzyskać swojego dziewictwa. Drżę na myśl o dniu, w którym będę musiała powiedzieć mężczyźnie, którego pokocham i zapragnę poślubić, że nie jest jedynym, choć chciałabym, aby był (…). Wprowadziłam skazę w moje życie — skazę, której nigdy nie da się usunąć.

Monica

Młodzi ludzie przeżywają dzisiaj kryzys. Prawdopodobnie tak jak ja — ojciec czworga dzieci — chciałbyś, aby tak nie było. Może nawet wolisz udawać, że tak nie jest. Niczego to jednak nie zmieni. Jeżeli jako rodzice mamy pomóc naszym dzieciom — a możemy pomóc im w znacznej mierze — nie możemy chować głowy w piasek. Musimy poznać ten kryzys i zorientować się, co możemy zrobić, aby zwyciężyć w tej bitwie. O tym właśnie jest ta książka.

Witaj na moim blogu! Jestem nauczycielką w Liceum, wiem jak ważna dla człowieka wchodzącego w dorosłość jest wiedza jaką posiada. Serwis poświęcony jest edukacji o rozwojowi. Jeśli podobają Ci się artykuły jakie tutaj zamieszczam to zapraszam do śledzenia serwisu na bieżąco!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)