kurs prawa jazdy łódź

Historia moich prawa jazdy
W czasie kiedy chodziłam do liceum wszystkie moje koleżanki i koledzy zapisywani się na kurs prawa jazdy. Natomiast ja również bardzo chciałam to zrobić, jednak równocześnie bardzo się bałam. Pamiętam, że któregoś dnia przyjaciółka pokazała mi ogłoszenie z napisem kurs prawa jazdy Łódź i oczywiście bardzo mnie do tego namawiała. Moje obawy i wątpliwości były jednak tak duże, że zrezygnowałam z tego pomysłu.

Powrót do marzeń po latach
Po upływie długiego czasu, mając 36 lat wróciłam do tego pomysłu. W zasadzie nie była to myśl która pojawiła się w mojej głowie z dnia na dzień. Rozmyślałam o tym już od dłuższego czasu, a w zasadzie to przez te wszystkie lata. Jednak za każdym razem, gdy już w zasadzie byłam zdecydowana dopadały mnie wątpliwości. Niestety chyba już taka moja natura. W zeszłym tygodniu kiedy robiłam wiosenne porządki w szafach, znalazłam przypadkowo ulotkę jaką dała mi moja koleżanka ze szkoły z napisem kurs prawa jazdy Łódź. W tym momencie pomyślałam, ze to musi być jakiś znak. Jednak jak zawsze szybko zmieniłam tok myślenia, usprawiedliwiając to myślami, ze ta szkoła w Łodzi już na pewno nie istnieje.

Ostateczne podjęcie decyzji
Pomimo że kolejny raz zwątpiłam w sens robienia prawa jazdy, cały czas o tym myślałam. Dzień w którym przypadkowo znalazłam tamtą ulotkę w szafie faktycznie mogę uznać za pewien przełom w moim życiu. Po 2 dniach od tamtego wydarzenia zadzwoniłam do mojej mamy z prośbą o radę. Jak się mogłam domyślić, tradycyjnie namawiała mnie do tego pomysłu. W związku z tym wszystkim postanowiłam, że spróbuję. Wzięłam do ręki tamtą starą ulotkę na której pod napisem kurs prawa jazdy Łódź widniał numer telefonu i ku mojemu zdziwieniu ktoś odebrał telefon. W tym momencie już nie było wyjścia. Udało się, podjęłam decyzję.

Witaj na moim blogu! Jestem nauczycielką w Liceum, wiem jak ważna dla człowieka wchodzącego w dorosłość jest wiedza jaką posiada. Serwis poświęcony jest edukacji o rozwojowi. Jeśli podobają Ci się artykuły jakie tutaj zamieszczam to zapraszam do śledzenia serwisu na bieżąco!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)