Jak budować solidną więź małżeńską?

Budowanie solidnej więzi małżeńskiej wymaga ciągłej pracy. O wiele ważniejsze jest wykonywanie wielu drobnych rzeczy przez cały czas niż kilku wielkich od czasu do czasu. Oto kilka propozycji:
1. Nie zapominaj o drobnych wyrazach miłości. Bukiecik kwiatów, kilka miłych słów o wyglądzie drugiej osoby, liścik miłosny włożo-
ny do torebki z drugim śniadaniem — wszystko to będzie czyniło cuda.
2. Pamiętaj o wartości wspólnej zabawy. Romantyczność rozkwita dzięki wspólnemu śmiechowi i dziecięcym przyjemnościom, takim jak spacery w czasie deszczu, puszczanie „kaczek” na stawie, wspólna przejażdżka na karuzeli.
3. Mężu, w następną niedzielę wieczorem powiedz żonie, że chcesz przygotować jeden z wieczornych posiłków w ciągu tygodnia. Wybierz dzień, w którym najlepiej będzie to współgrało z twoim planem zajęć lub pozwól wybrać żonie. Podniesie to „iloraz uznania” dla was obu.

Witaj na moim blogu! Jestem nauczycielką w Liceum, wiem jak ważna dla człowieka wchodzącego w dorosłość jest wiedza jaką posiada. Serwis poświęcony jest edukacji o rozwojowi. Jeśli podobają Ci się artykuły jakie tutaj zamieszczam to zapraszam do śledzenia serwisu na bieżąco!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)