Atmosfera przebaczenia

Niech twój dom będzie miejscem przebaczenia tak, jak dom syna marnotrawnego — dom, do którego dziecko będzie chciało powrócić, jeżeli upadnie. Zawsze dawaj przykład miłości i przebaczenia naszego Ojca w niebie. Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić, aby pomóc swojemu dziecku powiedzieć „nie” seksowi — czy jakiejkolwiek innej pokusie — jest budowanie z nim silnej więzi, więzi, w której będzie wyraźnie widać twoją bezwarunkową miłość i akceptację. Możesz wygrać tę bitwę. Warto budować wspaniały związek z dzieckiem. Nie jest to łatwe i naturalne, wiem to, gdyż muszę ciężko pracować nad tym każdego dnia. Wychowywanie dzieci może być jednak jedną z najbardziej pasjonujących dziedzin życia. Bóg chce, aby tak było, i ja także modlę się o to.
P.S. Dołączyłem dodatek zaczerpnięty z autentycznego wydarzenia w życiu chrześcijańskich rodziców, których niezamężna córka zaszła w ciążę. Odzwierciedla on ich ból, miłość, przebaczenie i nadzieję. U- fam, że pomoże ci to tak, jak to było w moim przypadku.

Witaj na moim blogu! Jestem nauczycielką w Liceum, wiem jak ważna dla człowieka wchodzącego w dorosłość jest wiedza jaką posiada. Serwis poświęcony jest edukacji o rozwojowi. Jeśli podobają Ci się artykuły jakie tutaj zamieszczam to zapraszam do śledzenia serwisu na bieżąco!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)